Hotel lidový dům bzenec

Město Bzenec a krása kolem něj přitahuje čím dál více pozornosti.. 

Myslíme, že se nám podařilo vtisknout hotelu jedinečnou tvář čerpající z historie i současnosti moravského Slovácka. To vše se odráží v pojetí interiéru hotelu, který vás zajisté vtáhne do krásy tohoto kraje a zanéchá ve vás spoustu krásných vzpomínek. Věříme, že se k nám budete rádi vracet i se svými přáteli.

Apartmán

Dvoulůžkový pokoj

Restaurace

Hotel

Naše pokoje Vám nabízejí vynikající pohodlí po náročném dni. Zdravotní matrace a moderní koupelny Vám zpříjemní pobyt v našem hotelu, ať už jste na služební cestě nebo výletě po jižní Moravě.

Snídaně

Snídaně v ceně hotelového pokoje

Restaurace

Prostorná hotelová restaurace je ideálním místem pro Vaše rodinné oslavy, či setkání s přáteli.

Naše restaurace se s pomocí čerstvých surovin a snahou kuchařů snaží dosáhnout těch nejlepších výsledků. Ve spojení moderních trendů a klasických jídel v našem jídelním lístku, nabízíme dostatek prostoru k výběru, aby i ten nejnáročnější zákazník mohl své chutě uspokojit.

Pivnice

Pivnice v duchu prvorepublikových hospůdek. Čepujeme Plzeňský ležák a nabízíme klasická pivní jídla a úžasnou atmosféru. 

Pivnice našeho hotelu jistě zaujme svým nádherným dřevěným interiérem a láká k návštěvě nejen znalce, ale všechny, kteří náš národní napoj s oblibou konzumují.

Vinná galerie

Skvělá možnost jak poznat vína našeho kraje to je naše vinná galerie přímo v prostorách pod naším hotelem.

Okolí hotelu

Město Bzenec se nachází mezi Kyjovem a Veselím nad Moravou na silnici č. 54, vedoucí ze Znojma do slovenského Nového Mesta nad Váhom. V minulosti byl Bzenec město královské. V dnešní době je známé především tradičním pěstováním znamenitého vína a folklórem v nedaleké Strážnici. Město je obklopeno nádhernou krajinou moravského Slovácka plnou vinic a protkanou síti upravených cyklostezek.