Nahrávám...
  • Vítejte
    Hotel, restaurace a pivnice
  • Kvalitní a komfortní ubytování ve standardu 3* superior
  • Pivnice v duchu prvorepublikových hospůdek. Čepujeme plzeňský ležák a nabízíme klasická pivní jídla a úžasnou atmosféru.
  • Konferenční prostory našeho hotelu jsou pro Vás ideální volbou, pokud plánujete školení, firemní večírek, reprezentativní večer či jinou důležitou firemní akci

Ubytování

Naše pokoje nabízí skvělé pohodlí po náročných dnech dnešní hektické doby. Zdravotní matrace a moderní koupelny jsou jen jedny z mála věcí, kterými se snažíme Váš pobyt u nás zpříjemnit.

Nabízíme několik variant pokojů, z jejichž výběrem Vám rádi pomůžeme. Všechny pokoje jsou samozřejmě standardně vybaveny televizí a bezplatným připojením k internetu.

Recepce je pro Vás připravena od 6:00 do 21:00, check-in do 21:00. Hotel disponuje prostorným , nepřetržitě hlídaným, parkovištěm.


Pokoje

Naše pokoje Vám nabízejí vynikající pohodlí po náročném dni. Zdravotní matrace a moderní koupelny Vám zpříjemní pobyt v našem hotelu, ať už jste na služební cestě nebo výletě po jižní Moravě.

Záleží jen na Vás, zda si vybere jednolůžkový pokoj či prostorný apartmán. S výběrem ubytování Vám rádi pomůžeme dle charakteru požadavku.

Všechny pokoje jsou standardně vybaveny televizí a bezplatným vysokorychlostním připojením k internetu.


Jezdíte často na služební cestu do Bzence a okolí, případně pouze projíždíte naším regionem směrem na Slovensko? Proč přespávat ve velkých městech, když i na služební cestě si můžete na chvíli užít krásné městečko s vinařskou historií.

Pro Vaši firmu můžeme nabídnout zvýhodněnou cenu ubytování. Více informací v kontaktech.


Ceník

Pro rezervaci ubytování prosím pište na recepce@hotellidovydum.cz případně volejte na: +420 702 276 181.

typ pokoje počet nocí cena
jednolůžkový 1 990 CZK
dvoulůžkový 1 1490 CZK
třílůžkový 1 1990 CZK
čtyřlůžkový 1 2290 CZK
apartmán 1 1750 CZK

* Uvedené ceny jsou včetně snídaně a hlídané parkoviště
Ceny včetně DPH
Ceník ubytování platný od 1.1.2020
Během kulturních akcí se může cena lïšit